filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

  • ŘÍM VZESTUP A PÁD IMPÉRIA IV. díl
    ŘÍM VZESTUP A PÁD IMPÉRIA IV. díl

ŘÍM VZESTUP A PÁD IMPÉRIA IV. díl 4. dvd LES SMRTI

Kód zboží: slimbox

historický TV seriál film

  • Cena:98,00 Kč
  • Původní cena:99,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

ŘÍM VZESTUP A PÁD IMPÉRIA IV. díl 4. dvd LES SMRTI

ŘÍM
VZESTUP A PÁD IMPÉRIA
IV. díl
LES SMRTI
 

Když Římská říše během rozšiřování svého území dosáhla až tam, kde je nyní Německo, její legie stály tváří v tvář příslušníkům krvelačných germánských kmenů. V roce 9 našeho letopočtu kmenový náčelník Cherusků Arminius, vychovaný v Římě jako rukojmí pro udržení míru, využil svůj římský vojenský výcvik a v bitvě zmasakroval tři římské legie vedené prefektem provincie Germania Publiem Varem v Teutoburském lese.
Tato významná bitva ustavila řeku Rýn jako hranici mezi Římskou říší a vzrůstajícím počtem nepřátel-barbarů. O šest let později, když se generál Germanicus vydal za Rýn, aby odčinil porážku Římanů, nachází hromady kostí a lebky, přibité ke stromům – připomínku vítězství barbarů. Ale v bitvě u řeky Vesery se postavil Arminiovi a zvítězil. Germanicus zajal Arminiovu těhotnou manželku Thusneldu, která se musela vystavovat na odiv v ulicích Říma, jako symbol jeho triumfu.
Ačkoliv Germanicus zvítězil ještě ve dvou dalších mohutných bitvách, germánské kmeny osidlující pravý břeh Rýna se Římanům nikdy nepodařilo podrobit.

Režie: Rex Piano, Nick Gardner, Robert H. Gardner, Alexander Emmert
Hrají: Leif Anders, Paul Bicknell, Andre de Nesnera, Rome Knight

Zvuk: 2.0 česky
Obraz: 4:3
Délka: 45 minut

 

DVD film.kup-si.cz


ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz