filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

  • Hurá za Kájou ! DVD 1 Vánoční kouzlo
    Hurá za Kájou ! DVD 1 Vánoční kouzlo

Hurá za Kájou ! DVD 1 Vánoční kouzlo Caillou disk 1 Holiday Magic

Kód zboží: papírová pošetka

12 epizod

  • Cena:45,00 Kč
  • Původní cena:45,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Hurá za Kájou ! DVD 1 Vánoční kouzlo Caillou disk 1 Holiday Magic

dětský animovaný seriál

Hurá za Kájou !


DVD 1

Jmenuji se Kája a jsem čtyřletý klučina, kterého ze všeho nejvíc baví prozkoumávat okolní svět. Hned, jak se ráno probudím, vyskočím na nohy a vydám se na dobrodružný průzkum. V kuchyni už na mě čekají moji milovaní rodiče a sestřička Rosie, se kterou se skvěle hraje třeba na indiány. Někdy jí sice trochu zlobím, ale nakonec se vždycky udobříme. Sotva si sednu ke stolu, už mi vyskočí na klín kocour Gilbert. Trochu žárlí na moje oblíbené hračky - medvídka Edu a dinosaura Rexyho, ale když mu dám mlíčko, všechno se spraví. Snídaně už končí a já jdu poznávat svět, který je každý den úplně jiný. Když se ke mě připojíte, určitě nebudete litovat. Slibuju!

1. část - Hvězdné nebe (Star Light, Star Bright), Pracovní den (All in a Day's Work), Kočičí mňoukání (The Cat's Meow), Kája ve vesmíru (Caillou In Space)
2. část - Poklad (The Treasure Chest), Pojedeme tábořit (Camping We Will Go), Hůlky (Chopsticks), Vyjímečný pejsek (A Special Dog)
3. část - Kája a horko (Caillou Beats the Heat), Na zadním sedadle (Back Seat Driver), Ztracený pes (Lost and Found), Vánoční kouzlo (Holiday Magic)

V českém znění:
Eva Skalická, Valérie Zavadská, Antonín Navrátil, Tereza Chudobová, Eva Spoustová, Marcela Kyselová, Ladislav Županič, Jaroslav Horák, Bohdan Tůma, Jůlie Alexandridisová, Jiří Pondělíček ml., Marcela Bártová, Pavel Skalický

Produkce: Cassandra Schafhausen
Kamera: Katsuji Misawa, T. Nishimura, Masahide Ueda
Scénář: Natalie Doumolin, Kristine van Dusen, Matthew Cope a další
Režie: Jean Pilotte

Obraz: barevný 4:3
Zvuk: český DD 2.0
Délka: 3x23 minut

 

Filmy ze světa


Knihy

ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz