filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

  • Králové a královny Anglie
    Králové a královny Anglie

Tajný život starověkých vladařů DVD 1 I. díl Králové a královny Anglie

Kód zboží: pošetka

dokumentární historický film

  • Cena:38,00 Kč
  • Původní cena:49,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem (1 ks)
Množství:

Tajný život starověkých vladařů DVD 1 I. díl Králové a královny Anglie

Úžasná odhalení soukromých životů starověkých vladařů

Tajný život starověkých vladařů I. díl
 

Králové a královny Anglie 

V dnešní době to slavní lidé nemají jednoduché. Je tu příliš mnoho senzacechtivých fotoreportérů a zpravodajů, kteří čekají na to, až do světa vypustí senzační zprávu o každém jejich nepatrném prohřešku.

Ti, co nám vládli v minulých dobách, takové problémy samozřejmě řešit nemuseli. Ale představte si, jaké by to bylo, kdyby se současným médiím podařilo proniknout do detailů jejich soukromých životů.

Představte si paparazzi, jak sledují šíleného římského císaře, zkorumpovaného papeže, homosexuálního krále nebo transvestitního faraona.

Dále si již raději nic nepředstavujte. Nyní budou mít tu možnost moderní média, která nám odhalí soukromé životy starých vládců.

I. díl - Králové a královny Anglie

Co by dnešní noviny a televize udělaly s informacemi o důvěrném příteli královny Viktorie Johnem Brownem, kterého jí jako osobního průvodce doporučil sám její manžel princ Albert? Jak by se asi vypořádaly s dováděním Eduarda II., prvního otevřeně homosexuálního krále Anglie, který si během svého života vydržoval postupně dva milence a zahrnoval je láskou, vysokými úřady a pozemskými statky? Jak by naložila média se zadluženým Jiřím IV., který pil, nevázaně se bavil s milenkami, bral drogy a choval se hrubě ke své ženě, kterou dokonce nepustil ani na svoji korunovaci?

A je nějaká podobnost mezi osudy a činy těchto panovníků k těm současným vládnoucím a panujícím celebritám?

Obraz: 4:3
Zvuk: 2.0 česky
Délka: 51 min.
 
 

DVD film.kup-si.cz


ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz