filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

  • STALINGRAD dvd
    STALINGRAD dvd

STALINGRAD dvd ANI KROK ZPĚT

Kód zboží: pošetka

válečný film dokument

  • Cena:48,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

STALINGRAD dvd ANI KROK ZPĚT

film DVD edice CODI v papírové pošetce

STALINGRAD 

-ANI KROK ZPĚT-

Východní fronta: souboj mezi Hitlerem a Stalinem

EDICE DRUHÁ SVĚTOVÁ VÁLKA

Stalingrad, Stalinovo město, se stalo pro oba diktátory, Hitlera a Stalina, místem osobního střetu. Pro nacistického vůdce představovala „Perla stepi" jak bylo město nazýváno, kontrolu nad řekou Volha, která byla dopravní tepnou Sovětského svazu a vstupní branou k velkému ropnému a hospodářskému bohatství ruského státu.
Pro Stalina to znamenalo neustoupit ani o krok , protože, kdyby jeho vojska byla poražena, vítězství nacistů by bylo nepochybné a znamenalo by následnou pohromu pro Východ i Západ, který vědom si této situace, poskytoval Sovětskému svazu rozsáhlou podporu a dodával mu z Velké Británie a USA výzbroj a finanční prostředky.
Své schopnosti vojenského stratéga, které chtěl Hitler s tak velkým nadšením předvést v sovětském tažení, se roztříštily o Stalingrad, kde se síla vojsk Třetí říše střetla s neústupností, vytrvalostí a inteligencí vojáků a jejich velení, kteří zabrzdili ambice „Führera", a což je ještě důležitější, započali postupný pád jeho režimu.

OBRAZ: 4:3

DÉLKA: 57 min

ZVUK: 2.0

JAZYK: česky

 

DVD film.kup-si.cz


ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz