filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

  • Ostrov ztracených lodí DVD
    Ostrov ztracených lodí DVD

Ostrov ztracených lodí DVD

Kód zboží: papírová pošetka

dobrodružný dvoudílný film sci-fi

  • Cena:19,00 Kč
  • Původní cena:45,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Ostrov ztracených lodí DVD

OSTROV ZTRACENÝCH LODÍ

Podle populární fantasy knihy Alexandra Romanoviče Běljajeva vzniklo zcela originální dílo, které kombinuje prvky dobrodružství, sci-fi, milostného příběhu a muzikálu.
Prvotina známého spisovatele umístila děj do Sargasového moře. Sem odnášejí neprozkoumané proudy vraky ztroskotaných lodí. Tak vznikne umělý ostrov, hřbitov a muzeum lodí, na němž tráví zvláštní život jeho obyvatelé. Dojde tu ke konfliktu, vyvolanému touhou po zlatě a moci, který pro leckoho končí katastrofou. Bizarní ostrov však skýtá také prostor pro romantický příběh, v němž potkáme bezcharakterního detektiva, hrdinu nespravedlivě nařčeného ze zločinu, a především neodolatelnou miliardářovu dceru, která dokáže zamotat hlavy všech přítomných.

Režie: Jevgenij Ginzburg
Hrají: Larisa Bělogurova, Gediminas Storpirštis, Nikolaj Lavrov, Konstantin Rajkin, Natalija Lapina, Arunas Storpirštis.

Zvuk DD 2.0: česky, rusky
Obraz: 4:3
Délka: 63+67 minut
Titulky: české

 

DVD film.kup-si.cz


Naposledy přidáno

Vánoce NARUBY dvd

Cena: 48,00 Kč

ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz