filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

  • NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA dvd 3
    NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA dvd 3

NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA dvd 3

Kód zboží: pošetky

přírodopisný TV seriál BBC

  • Cena:38,00 Kč
  • Původní cena:49,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA dvd 3

NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA
3. DVD
 

1. Šimpanzí superstar - Panzee je šimpanzice, jejíž vlohy šokují i vědce. Nejen, že rozumí více anglickým slovům než kterýkoliv jiný šimpanz na světě, ale umí také komunikovat se svými lidskými pečovateli a rozumí základům ekonomiky.

2. Chlupatí superhrdinové - Krysy jsou považovány za špinavé a nebezpečné. Jejich inteligence však skýtá nečekané možnosti. V Tanzanii vycvičili krysy k určování pacientů s TBC a vyhledávání min v zemi. Ve Velké Británii využívají dalších chlupatých hrdinů - fretek - aby se dostávali na těžko přístupná místa.

3. Holubí wi-fi - Už po tisíciletí jsou využívány schopnosti holubů navracet se na stejná místa k přenosu nejrůznějších zpráv. Dodnes však zůstává zahaleno tajemstvím, jak to dělají. Tento díl se pokusí odpovědět na otázku, v čem spočívá brilantní holubí navigace.

4. Havran rozumbrada - Čtyřletý havran Ellias fascinuje vědce svou úžasnou inteligencí a kreativitou. Vyvinul si chytré strategie na ochranu své potravy, dokazuje značný smysl pro humor, a dokonce se naučil používat počítač.

5. Záchranáři se studeným čumákem - Poznejte psy se skutečně záslužnými schopnostmi. Labrador Saxon umí rozpoznat stopy hořlavin ve spálených budovách. Novofundlák Bilbo pomáhá svému pánovi zachraňovat životy u nebezpečných břehů Cornwallu. Kolie Orson má zase výjimečné schopnosti nalézt lidi zasypané lavinou.

Délka: 114 min
Zvuk 2.0: česky, english
Titulky: české

 

DVD film.kup-si.cz


ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz