filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

  • NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA dvd 1
    NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA dvd 1

NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA dvd 1

Kód zboží: pošetka

přírodopisný TV seriál BBC

  • Cena:38,00 Kč
  • Původní cena:49,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA dvd 1

NEOBYČEJNÁ ZVÍŘATA
1. DVD


1. Sloní malířka - Šestiletá slonice Hong má tak mimořádný talent na malování, že její dílo hodnotí i uznávaní britští umělci. Obstojí její obrazy i před veřejností?

2. Pes smrtonoš - Knírač Skamp dokázal předpovědět smrt 58 obyvatel pečovatelského domu v Ohiu s takřka 100% přesností. Má Skamp parapsychologické nadání nebo je jeho talent vědecky vysvětlitelný?

3. Lachtan šikula - Lachtan Rio dokáže řešit logické otázky, s nimiž by měli problém i mnozí z nás Jeho mimořádný talent by měl přimět lidi, aby přehodnotili svůj vztah k zvířatům.

4. Papoušek génius - Někteří papoušci umí nejen napodobovat zvuky, ale i myslet! Griffin, papoušek šedý, ovládá širokou slovní zásobu a dokáže rozeznat různé předměty, barvy a tvary.

5. Nejúžasnější lidoop - Orangutan Azy dokáže vyjadřovat své myšlenky prostřednictvím počítače. Jeho výsledky nutí k zamyšlení nad skutečnou úrovní inteligence ve světě opic.

6. Delfíní ultrazvuk - Pomocí svého sonaru dokáže delfínice Luna ukázat na obrazovce, reagující na zvuk, co by si přála na oběd. Tato neuvěřitelná schopnost zcela mění vnímání komunikace lidí a delfínů.

7. Šimpanz se sloní pamětí - Šimpanz Ayumu dosáhl fenomenálních úspěchů v paměťových testech, v nichž porazil i lidské protivníky. Zdá se, že lidská převaha nad šimpanzy je otřesena...

Délka: 159 min
Zvuk 2.0: česky, english
Titulky: české

 

DVD film.kup-si.cz


ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz